Možnosti platby

Platba bankovým prevodom

Prostredníctvom tejto služby, zaplatíte za objednaný tovar priamo a bezpečne cez Vaše internetové bankovníctvo. Výhodou pre Vás pri využití tejto možnosti je skrátenie doby dodania objednaného tovar, jednoduchá autorizáciu príkazov a zníženie rizika nesprávne zadaných platieb.  Užívateľskú podporu zabezpečuje spoločnosť 24-pay s.r.o..

Online platba kartou

Platba kartou je dnes globálne najpoužívanejšou metódou na nákup tovarov a služieb. Online platba kartou je rýchla, bezpečná a je možné ju zrealizovať z pohodlia Vášho domova.  Sprostredkovaná je prostredníctvom platobnej brány, prevádzkovanej spoločnosťou 24-pay s.r.o. na základe licencie pre poskytovanie platobných služieb udelenej Národnou bankou Slovenska.

Transakcie uskutočnené platobnými kartami sú zabezpečené riešením 3D Secure. Ide o medzinárodne štandardizovaný proces pre spracovanie platieb pomocou platobných kariet na internete. 3D Secure zabezpečuje, že citlivé dáta sa z platobných kariet nedostanú k nikomu inému než certifikovaným subjektom, čiže bankám a autorizačnému centru. 3D Secure vďaka tomu zvyšuje zabezpečenie transakcií.

Platby je možné realizovať prostredníctvom platobných kariet Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro a Diners Club International.

Dobierka

Ak pri objednaní zvolíte možnosť dobierka, cenu za tovar uhradíte až kuriérovi pri prevzatí tovaru.