Odpovede, ktoré možno práve hľadáte:

 

-       Nemôže sa stať že praním vyblednú farby, obliečky sa zrazia, alebo sa pokazí zips?

-       Prečo sú Vaše obliečky drahšie v porovnaní s konkurenciou?

-       Viete tovar dodať aj mimo územia SR?

-       Ponúkate aj možnosť osobného odberu?

 

Nemôže sa stať že praním vyblednú farby, obliečky sa zrazia, alebo sa pokazí zips?

 

Nikdy nie je možné 100%-ne garantovať, že nepríde k žiadnej chybe napr. vo výrobnom procese, ktorá bude mať za následok zníženie kvality, prípadne životnosti tovaru.

 

Čo Vám však môžeme garantovať je, že všetkých dodávateľov si starostlivo vyberáme. Náš dodávateľ posteľných obliečok už 4 roky po sebe získal ocenenie “Spolehlivá firma”. Na kvalite svojich výrobkov si veľmi zakladá, preto používa len materiály a technológie, ktoré mu nespravia hanbu.

 

Obliečky z našej ponuky majú pri dodržaní návodu na pranie dlhú životnosť, odolné farby aj zapínanie. Ak by aj náhodou došlo k poškodeniu tovaru spôsobeného chybou použitého materiálu, zákon Vám garantuje 2-ročnú záručnú dobu, v rámci ktorej Vám chybný tovar radi vymeníme, resp. vrátime peniaze. Presný postup nájdete v našom reklamačnom poriadku.

 

Prečo sú Vaše obliečky drahšie v porovnaní s konkurenciou?

 

Predstavte si, že si kupujete napr. práčku. Na trhu nájdete práčky aj veľmi lacné s menším množstvom programov, nižším počtom otáčok a vyššou spotrebou energií, ale aj drahšie, ktoré poskytujú viac programov, viac otáčok a šetria vodu, či elektrinu. Ktorú by ste si vybrali?

 

S obliečkami je to veľmi podobné, aj keď tie rozdiely možno nie sú zjavné na prvý pohľad. O ich kvalite rozhoduje napr. dĺžka vlákna bavlny, gramáž, hustota tkania, dodatočné povrchové úpravy, či technológie použité na potlač, čo samozrejme navýši aj výrobnú cenu.

 

A čo znamená tá kvalita v praxi? Trvácne farby a zapínanie, žiadne drobné dierky už po pár opraniach, nerozgajdajú sa, ostanú mäkké na dotyk, majú dlhšiu životnosť, takže ich nemusíte tak často obmieňať a môžete ich prať aj na vyšších teplotách, pri ktorých dôjde k zničeniu nebezpečných baktérií.

 

Chcete sa presvedčiť? Stačí si vybrať z našej ponuky :) Pokiaľ sa neviete rozhodnúť a potrebujete ďaľšie doplňujúce informácie, neváhajte nás kontaktovať.

 

Viete tovar dodať aj mimo územia SR?

 

Keď sa chce, všetko sa dá :)

 

E-shop je síce nastavený prioritne na doručovanie v rámci územia SR, ale pokiaľ si prajete dodať tovar do inej krajiny stačí nás jednoducho kontaktovať a my Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na dodanie.

Ponúkate aj možnosť osobného odberu?

 

Bohužiaľ, takúto službu zatiaľ neposkytujeme. Tovar zákazníkom doručujeme výhradne prostredníctvom kuriéra DPD, pričom zákazník má možnosť v prípade potreby zmeniť adresu a čas dodania online.

 

Zriadenie miesta osobného odberu by významne navýšilo firemné náklady, čo by sme museli odzrkadliť aj v cenách ponúkaných výrobkov.

 

Veríme, že dodanie prostredníctvom kuriéra Vám ponúka dostatočnú flexibilitu a preto by sme neradi zbytočne predražovali naše výrobky založením odberného miesta.

 

 

Ak ste nenašli odpoveď na Vašu otázku, zavolajte nám na tel. č. +421 948 75 55 65, pošlite e-mail na adresu lucia@dobrunoc.eu alebo vyplňte kontaktný formulár.

 

Radi zodpovieme na všetky Vaše otázky :)